دبستان دخترانه فرزانه همت
سلام!
_

شورای دانش آموزی فرزانه همت 

بیایید خوشحال باشیم و لبخند بزنیم

شورای دانش آموزی کمک کننده به مدیر مدرسه در رفع مشکلات است. انتقال مشکلات مدرسه و دانش آموزان به مدیر واحد آموزشی و پیشنهاد برای رفع مشکلات از عملکردهای شورای دانش آموزی است.

درحقیت شورای دانش آموزی رکنی از ارکان مدرسه و نهادی صنفی که اعضای آن طی انتخابات آزاد و به منظور زمینه سازی رشد مهارت های فردی، اجتماعی و توسعه مشارکت دانش آموزان در امور آموزشی و پرورشی و تعامل بین مدرسه ودانش آموزان انتخاب می شوند.

انتخابات شورای دانش آموزی همه ساله در هفته اول آبان ماه  در تمامی مدارس ابتدایی از پایه سوم به بالا، متوسطه اول و دوم اعم از مدارس شهری، روستایی، استثنایی دخترانه و پسرانه دولتی و  غیر دولتی به صورت همزمان برگزار  می شود.

ترکیب منتخبین شوراهای دانش آموزی متناسب با جمعیت دانش آموزان در مدارس بین ۵ تا ۱۱ نفر تشکیل و به عنوان بازوی مشورتی مدرسه به صورت رسمی،  همزمان با روز نوجوان و سالروز شهادت نوجوان بسیجی شهید فهمیده فعالیت رسمی خود را آغاز می کنند.

اعضای شورای دانش آموزی می توانند با تقسیم وظایف و استفاده از خرد جمعی و توانایی و ظرفیت تمامی دانش آموزان مدرسه در قالب تشکیل انجمن های مختلف از جمله نمار، قرآن و عترت، تعاونی آموزشگاهی، علمی و آموزشی، فرهنگی و هنری، تربیت بدنی، بهداشت و سلامت، انتظار و مهدویت، صلح و دوستی، محیط زیست، مهارت های زندگی فعالیت کنند.

۱۵معلمان کارشناس
۱۸۰خانواده خوشحال
۲۰سال تجربه
۸۰جوایز دریافتی
اعضا
_

آشنایی با مسئولان کارشناس مدرسه

ما حرفه ای هستیم و با هم کار می کنیم

_
image

پروین امینی هرندی

مدیر

image

مهری شمس

معاون آموزشی

image

زهرا عرب بیگی

معاون پرورشی

image

رضوان امینی

مشاور

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است